Кому путівки в “Артек” та “Молоду гвардію”?!

На Львівщині стартує літня кампанія відпочинку і оздоровлення дітей

Департамент соцзахисту населення Львівської облдержадміністрації на літній період планує закупити 2 тисячі 180 путівок, з них 1 тисяча 350 – до закладів на території області та 830 – до закладів на узбережжі Чорного моря. Крім того, оздоровлять 76 дітей учасників АТО з Херсонської області в рамках програми обміну, а також 70 дітей із Донецької та Луганської областей, які проживають в зоні розмежування. Про це інформує прес-служба ЛОДА.
Для отримання путівки необхідно звернутися до відповідного структурного підрозділу з питань соціального захисту населення райдержадміністрації або відповідального за оздоровлення та відпочинок дітей структурного підрозділу виконавчого комітету міської ради міста обласного значення за місцем реєстрації.
Оздоровча кампанія в дитячих центрах “Артек” та “Молода гвардія” розпочалася з лютого. Зокрема, вже оздоровилися 344 дитини, з них 182 – в  “Артеку” та 162 у “Молодій гвардії”.
До “Артеку” і “Молодої гвардії” скеровують дітей віком від семи до 18 років. Дитина має право на забезпечення путівкою до зазначених дитячих закладів оздоровлення та відпочинку один раз на рік за умови, що пільгову путівку не надавали їй у поточному році коштом місцевих бюджетів. При цьому путівкою до одного й того самого дитячого центру дитину забезпечують один раз на два роки.
Докладнішу інформацію щодо механізму отримання путівок до дитячих центрів “Артек” та “Молода гвардія” можна отримати за посиланням.
Путівки до дитячих центрів “Артек” та “Молода гвардія” коштом держбюджету надають:
1. Безоплатні: дітям-сиротам; дітям, позбавленим батьківського піклування; дітям з інвалідністю, здатним до самообслуговування (за відсутності медичних протипоказань); дітям, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) в районі проведення АТО, бойових дій чи збройних конфліктів або помер унаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення АТО, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції; дітям, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту; дітям, які проживають у населених пунктах, розташованих на лінії зіткнення; рідним дітям батьків-вихователів або прийомних батьків, які проживають в одному дитячому будинку сімейного типу або в одній прийомній сім’ї; дітям, взятим на облік службами в справах дітей як таким, що перебувають у складних життєвих обставинах; дітям, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф; дітям, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків; дітям із малозабезпечених сімей, які відповідно до законодавства одержують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям; дітям із багатодітних сімей.
2. Із частковою оплатою в розмірі 20% вартості (сплачується за рахунок батьків, осіб, які їх заміняють, або з інших джерел, не заборонених законодавством):
– дітям осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до п. 19 ч. 1 ст. 6 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”; дітям, які перебувають на диспансерному обліку; членам дитячих творчих колективів і спортивних команд – переможцям міжнародних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад; талановитим та обдарованим дітям – переможцям міжнародних, всеукраїнських олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад.
3. Із частковою оплатою в розмірі 30% вартості (сплачується за рахунок батьків, осіб, які їх заміняють, або з інших джерел, не заборонених законодавством):
– дітям, зареєстрованим як внутрішньо переміщені особи; членам дитячих творчих колективів і спортивних команд – переможцям всеукраїнських олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад; талановитим та обдарованим дітям – переможцям обласних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад.
4. Із частковою оплатою в розмірі 50% вартості (сплачується за рахунок батьків, осіб, які їх заміняють, або з інших джерел, не заборонених законодавством):
– відмінникам навчання; лідерам дитячих громадських організацій; членам дитячих творчих колективів і спортивних команд – переможцям обласних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад; талановитим та обдарованим дітям – переможцям міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад.
Насамперед оздоровлюють дітей-сиріт; дітей, позбавлених батьківського піклування; дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення АТО, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції; дітей, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту; дітей, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків; дітей з інвалідністю; дітей, які проживають у населених пунктах, розташованих на лінії зіткнення; дітей, взятих на облік службами у справах дітей як таких, що перебувають у складних життєвих обставинах.
Діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки і мають право на отримання безоплатної путівки або путівки з частковою оплатою у розмірі 20 чи 30% вартості, за відсутності відповідної путівки можуть отримати путівку з більшою частковою оплатою вартості, яку може запропонувати структурний підрозділ, на бажання батьків (осіб, які їх заміняють).

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
7.6744 / 4.13MB / SQL:{query_count}