Скоро до школи

Новий навчальний рік на Львівщині у цифрах

На календарі серпень, а отже, невдовзі розпочнеться новий навчальний рік. Як до нього готуються на Львівщині, під час апаратної наради у Львівській ОДА розповів заступник директора департаменту освіти і науки ЛОДА Ігор Гайдук. Про це інформує прес-служба ЛОДА.
До початку навчального року готуються 2128 закладів освіти Львівщини. З них 865 закладів дошкільної освіти, в яких з 1 вересня навчатиметься 77,8 тис. дітей дошкільного віку (86,4% усіх дітей цієї категорії). Садочки відвідуватиме на 857 дітей області більше, аніж торік.
У загальній та середній освіті в області функціонує 1204 заклади. Загалом з нового навчального року в них навчатиметься 279 457 учнів, що на 2872 учні більше, аніж торік. У перший клас піде 29 649 дітей.
За даними Львівської міськради, у Львові загальна кількість учнів збільшиться на 3105 осіб. Водночас кількість першокласників буде на рівні попереднього навчального року, а в 10-ий клас піде на 518 дітей більше.
Зі слів Ігоря Гайдука, до 1 вересня все необхідне обладнання надійде у навчальні заклади Львівської області. Посадовець сподівається, що до 1 вересня всі першокласники отримають підручники. Наразі відсоток постачання підручників для 2-го класу становить 76%, 5-го класу – 100%, 6-го класу – 33%, 11 класу – 20%.
Щодо професійно-технічної освіти Львівщина на першому місці в Україні за кількістю поданих заяв – понад 5000. Виконання регіонального замовлення становить 50% (5 місце по Україні).
Щодо вищої освіти виконання регіонального замовлення становить понад 82,6%, 1008 осіб уже зараховані до 9 навчальних закладів вищої освіти обласного підпорядкування.
За даними департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА, близько половини школярів Львівщини вже пройшли медичний огляд. Серед проблем зі здоров’ям, які були виявлені під час профілактичних оглядів, на першому місці порушення гостроти  зору, а також порушення постави, сколіоз і порушення гостроти слуху. Водночас 62% дітей внесли до основної групи здоров’я. Однак, за прогнозом департаменту, близько 80% школярів станом на 1 вересня не матимуть усіх необхідних щеплень.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7089 / 4.08MB / SQL:{query_count}