На папері та в інтернеті

Православна церква України видає щомісячну газету

У день пам’яті святого Володимира, 28 липня, вийшло друком перше число газети “Моя Церква” – офіційного друкованого видання Київської митрополії Православної церкви України.
“Брати і сестри! Тепер маємо ще одну унікальну можливість спілкування поза храмом – щомісяця виходитиме друком офіційне видання Київської митрополії Православної церкви України газета “Моя Церква””, – мовиться в повідомленні на офіційній фейсбук-сторінці ПЦУ.
“Це ще один крок у розбудові нашої єдиної помісної Української православної церкви – тієї, яку кожен із вас справедливо може вже зараз називати своєю рідною Церквою, яка має багатосотлітню історію, але залишається сучасною. Яка втілює божественні істини, але є відкритою для всіх тих, що хочуть ці істини пізнати. Нехай Бог благословить добру справу як наш спільний дар до свята і як продовження праці поколінь, один із наріжних каменів якої заклав через Хрещення Руси-України святий Володимир!” – благословив появу цієї газети предстоятель ПЦУ Блаженніший Митрополит Епіфаній.
У першому числі газети – привітання з річницею Хрещення Руси-України, розповідь про святого князя Володимира, розвідка, що про нього розповідають фрески собору Святої Софії, а також останні новини ПЦУ, головні свята серпня та інформація про хрещення дитини у запитаннях-відповідях.
Головний редактор нового видання – Михайло Омельян. Газета “Моя Церква” буде безкоштовною, її можна буде взяти у єпархіях та в храмах ПЦУ, а також почитати в електронному варіанті на офіційному сайті: www.pomisna.info та за посиланням

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6625 / 4.07MB / SQL:{query_count}