“Усміхайся, малюй, живи!” задля Тані

Друзі художниці та волонтерки Тетяни Думан, в якої виявили гліосаркому, організовують благодійні концерт і аукціон для порятунку її життя

У Львові 16 вересня у Палаці культури залізничників “РОКС” (вул. Федьковича, 54) о 19.00 відбудеться благодійний концерт задля порятунку життя художниці та волонтерки Тетяни Думан.
Тетяна Думан – дружина відомого українського художника-іконописця Лева Скопа. Творче подружжя знане в Україні і далеко за її межами завдяки своєму мистецтву, громадянській позиції і волонтерській діяльності. За роки російсько-української війни завдяки своїм картинам Таня з Левком акумулювали для нашого війська понад три мільйони гривень. А тепер допомоги потребують самі…
Наприкінці липня Тетяна захворіла. Обстеження показало пухлину мозку. Подальші аналізи підтвердили, що це гліосаркома. Лікування Тетяни Думан потребує значних коштів – понад 30 тисяч доларів.
Відтак організатори звер­таються до небайдужих допомогти Тетяні, зокрема один із способів – придбати запрошення-подяку на чудовий концерт.
“У Польщі ми проводили додаткові дослідження і отримали результат дослідження – таки гліосаркома. У Замості нас чекають у понеділок.
Найімовірніше, почнемо лікування там і паралельно розсилатимемо документи по німецьких клініках на продовження лікування”, – зазначає рідна сестра Тетяни Василина Думан.
У благодійному концерті візьмуть участь переможці телепроєкту “Голос країни” Оксана Муха і Tabakov, Віктор Винник із групи “Мері”, вокальна формація “Піккардійська терція” і українські воїни – учасники соціально-мистецького проєкту #ПісніВійни Олександр Рожко, Зиновій Медюх і Максим Перев’язко, а також ТанцТеатр “Життя”. Ведучі вечора – Ярина Капітан та Роман Федоришин. У рамках концерту відбудеться благочинний аукціон: усі виручені кошти також будуть спрямовані на лікування Тетяни Думан.
***
Запрошення-подяки на благодійний концерт “Усміхайся, малюй, живи!” можна замовити і придбати за телефоном: +38 068 420 88 74. 
***
Також усі небайдужі можуть перерахувати пожертву на картку ПраватБанку: 5168745322182384 (одержувач платежу – Думан Василина Михайлівна, рідна сестра Тетяни).

Тетяна Думан-Скоп народилася 8 листопада 1981 р. у містечку Миколаїв, що на Львівщині, у селянсько-вчительській родині. Талант до малювання у дівчині розкрила мама ще у молодших класах: тоді Таня намалювала для школи виделку і зробила це настільки майстерно і натуралістично, ніби це була робота вмілого художника. З того часу майбутня художниця всерйоз захопилася малюванням. Щоправда, спершу думала, що стане дизайнеркою одягу, але Господь закерував інакше: у 2005-ому вступила до Львівської академії мистецтв, де отримала диплом ма­гістра сакрального мистецтва.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7336 / 4.09MB / SQL:{query_count}