Задля здорового харчування учнів

Понад 100 закладів загальної середньої освіти Львівщини розпочнуть навчальний рік із оновленими їдальнями

У Міністерстві освіти і науки України затвердили Перелік погоджених пропозицій щодо використання освітньої субвенції у 2020 році. Мова йде про кошти, які спрямують на ремонт та придбання обладнання для їдалень (харчоблоків) закладів загальної середньої освіти. Відтак, 106 установ, які розташовані на території Львівщини розпочнуть навчальний рік з оновленими харчоблоками.
«Поки школярі перебували на карантині, ми готувалися до оновлення та модернізації матеріальної бази освітніх закладів Львівщини. Львівська облдержадміністрація підготувала та подала пропозиції до Міністерства освіти і науки України щодо проведення ремонтів та закупівель обладнання для їдалень закладів загальної середньої освіти. Цьогоріч більше ста освітніх установ зможуть розпочати  навчальний рік з оновленими харчоблоками, а діти отримають здорове харчування. Спільними зусиллями створюємо належні умови забезпечення якісного освітнього процесу», – наголосив голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький.
Як зазначив заступник голови Львівської ОДА Іван Собко, серед закладів, які отримають нове обладнання, такі відомі заклади освіти, як Львівський фізико-математичний ліцей, Львівський державний ліцей імені Героїв Крут, Ліцей імені Івана Пулюя. «Пропозиції щодо усіх 106 закладів були подані, відповідно до встановлених МОН критеріїв.  Сподіваємося, що до 1 вересня обладнання буде доставлене та встановлене в усіх 106 закладах Львівської області», – зазначив Іван Собко.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9355 / 4.06MB / SQL:{query_count}