Українсько-польське партнерство міцніє

Зі Львова до польського міста Радом є змога долетіти впродовж години

У форматі п’ятого ук­раїнсько-поль­сь­кого “Фестивалю парт­нерства”, ор­га­­нізованого Гене­раль­ним Консульством Рес­пуб­ліки Польща у Львові спільно з Львівською місь­кою радою, ЛОДА та ЛОР, польська авіакомпанія SprintAir презентувала новий напрямок сполучення – Радом-Львів. Рейси авіакомпанії зв’язують українське та польське міста з 23 червня.
“Україна є одним з найважливіших туристичних партнерів для Польщі, – зазначив директор представництва Польської туристичної організації у Києві Влод­зімєж Щурек, – я вважаю, що у Львова неймовірний потенціал, такий як, до прикладу, у Кракова, Братислави чи Праги. Втім аеропорт Кракова щороку приймає 4 мільйони пасажирів, а львівський – близько 570 тисяч. Тому ми вважаємо, що необхідно розвивати нові сполучення з чудового міста Львова”. 
Авіапереліт триває усього годину, тож багато мешканців Центральної Польщі мають прекрасну можливість відвідати місто Лева. “Водночас, українським туристам буде цікаво відвідати Польщу, – каже керівник секретаріату міста Радом Матеуш Тичинський. – Місто є цікавим для туристів завдяки визначній історії та багатій культурі. Тут проходять багато фестивалів, різноманітних культурних та спортивних подій. Та й можна продовжити подорожувати Польщею, адже від нашого міста до Варшави легко дістатися автобусом за годину, а до Кракова – за дві”. Окрім того, з аеропорту Радома можна вирушити літаком до Гданська, Праги, Берліна і Вроцлава.
“Ми відкриті до спів­праці та готові збільшувати кількість сполучень, – акцентує голова правління авіакомпанії SprintAir Ян Щепковський, – сьогодні ми маємо 12 літаків на 33 пасажирських місця, а також чотири літаки на 66 місць. До кінця місяця таких літаків буде вже шість. Літаки рухаються зі швидкістю 500 км/год. Та й ціни на квитки привабливі”. Є три категорії квитків, вартість яких залежить від можливості повернення, зміни дати та інших деталей, які вказані на сайті компанії. Найдешевший коштує 149 злотих. Пасажири можуть взяти 5 кг ручної поклажі в салон, а також 20 кг зареєстрованого вантажу.
Комерційний директор авіакомпанії SprintAir Ярослав Хлопецький розповів, що зараз можна придбати квитки на рейси до 28 жовтня, а згодом буде оголошена інформація на зимовий сезон. Рейси відбуваються двічі на тиждень – у четвер та неділю.
Президент Аеропорту Радома Дорота Сідорко підкреслила, що дні перельотів обрані не випадково. “Ми вважаємо, що багато поляків захоче полетіти на вікенд до Львова. А для українців, котрі працюють в Польщі, це буде гарна можливість відвідати на вихідних свою домівку”, – зазначила вона.
Прес-аташе Аеропорту Радома Кайетан Ожел запропонував допомогу в організації подорожей. Він вражений гостинністю львів’ян і впевнений, що українців також радо прийматимуть у Польщі.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6985 / 4.09MB / SQL:{query_count}