Мінімальна пенсія зросте на 10%

Із 1 грудня 2016 року розмір мінімальної пенсії в Україні зросте на 10% і складе 1 247 гривень

Про це заявив в інтерв’ю “5 каналу” віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко. Нагадаємо, що нині розмір мінімальної пенсії становить 1130 гривень.
“Незважаючи на незадовільний стан соціально-економічної ситуації в Україні, ми прийняли рішення, і Верховна Рада нас в цьому підтримала, зробити підвищення мінімального розміру пенсії на 10%”, – заявив Павло Розенко. За його словами, зростання пенсійних виплат буде стосуватися приблизно семи мільйонів ​​пенсіонерів з мінімальними пенсіями.
“Є категорія пенсіонерів, середній розмір пенсії яких коливається в проміжку між 1400 грн до 3000 грн. Вони перебувають у досить несправедливій ситуації в порівнянні з іншими категоріями, для яких відбувалося якесь підвищення. Для цих пенсіонерів індексація або перерахунок пенсії не проводилося щонайменше три роки”, – також пояснив віце-прем’єр-міністр.
Відзначимо, раніше прес-служба Міністерства соціальної політики з посиланням на главу відомства Андрія Реву, повідомила, що з 12,5 млн пенсіонерів, які проживають в Україні, 7,5 млн мають розрахунковий базовий розмір пенсії менше прожиткового мінімуму через те, що з 2012-го року уряд не проводить перерахунок призначених раніше пенсій.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6429 / 4.07MB / SQL:{query_count}