Обіцяти не працювати…

За два роки каденції парламентарі виконали менше 50% передвиборчих обіцянок

Народні депутати Верховної Ради України VIII скликання за два роки своєї каденції виконали менше 50% передвиборчих обіцянок. Відповідні дані дослідження “Два роки Верховної Ради: як фракції виконують передвиборчі програми” оприлюднив 14 листопада на прес-конференції в Києві генеральний директор Комітету виборців України Олексій Кошель.
З його слів, для аналізу були взяті та перевірені на виконання 138 передвиборчих обіцянок депутатів, які містилися в їхніх передвиборчих програмах. Як зазначив Кошель, серед лідерів з виконання виборчих обіцянок – “Народний фронт” та “Блок Петра Порошенка”. Вони майже повністю виконали, відповідно, 82% і 60% своїх обіцянок. Наступними йдуть “Самопоміч” – 54% виконаних обіцянок, “Батьківщина” – 42%, Радикальна партія Олега Ляшка – 37% і “Опозиційний блок” – 23%, інформує zaxid.net.
Коментуючи ситуацію, гендиректор КВУ зазначив, що причиною невиконання своїх обіцянок парламентаріями є, з одного боку, опозиційний статус окремих фракцій, що дає менше шансів на ухвалення законопроектів у сесійній залі, з другого боку – значна частина обіцянок народних обранців із самого початку була нереальною до виконання.
Кошель зазначив, що Верховна Рада нинішнього скликання стала рекордсменом серед парламентів інших скликань щодо кількості зареєстрованих законопроектів – понад 5 тис. “Цей парламент зареєстрував найбільшу кількість законопроектів. Але якби він навіть працював цілодобово, розглянути їх було б неможливо”, – сказав Кошель.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7272 / 4.07MB / SQL:{query_count}