Артист заради миру

Український диригент отримав звання ЮНЕСКО

Диригент Національної опери України, художній керівник і головний диригент оркестру “Київ-Класик” Герман Макаренко був удостоєний звання “Артист заради миру”, яке присуджує ЮНЕСКО.
Цей титул вручають діячам з різних сфер культури “за внесок у привернення уваги громадськості до проблем миру, справедливості, толерантності, до становища дітей у важкій ситуації, до боротьби з неписьменністю і збереження навколишнього середовища”. Церемонія нагородження Германа Макаренка відбудеться 29 листопада у штаб-квартирі ЮНЕСКО в Парижі. Для цієї події камерний оркестр “Київ-Класик” під керівництвом Макаренка готує спеціальну концертну програму з музичних творів усіх континентів планети.
Герман Макаренко – народний артист України, а також Посол української культури. Оркестр “Київ-Класик”, яким керує Макаренко, зібрався у 2004 році після виступів в паризькому соборі Санта-Мадлен і Штаб-квартирі ЮНЕСКО. Зараз до складу колективу входить понад 60 музикантів. Оркестр активно гастролює Європою та Азією, виступає на заходах державного рівня і бере участь у міжнародних фестивалях.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7701 / 4.06MB / SQL:{query_count}