Співпраця з МВФ продовжиться

Таку впевненість висловив прем’єр-міністр Володимир Гройсман

Глава уряду Володимир Гройсман 22 грудня на підсумковій прес-конференції зазначив, що ніщо не завадить подальшій співпраці України з Міжнародним валютним фондом. Таку заяву він зробив, відповідаючи на питання журналістів про ймовірний вплив конфлікту між міністром фінансів Олександром Данилюком та Генпрокурором Юрієм Луценком.
“Ми перебуваємо в співпраці й програмі МВФ, звичайно, доки Україні потрібна міжнародна фінансова підтримка. Я не думаю, що взаємовідносини двох посадових осіб можуть впливати на взаємодію великої 45-мільйонної держави з нашими міжнародними партнерами. Дуже важливо, щоб ми припинили війну в країні між різними державними інституціями”, – заявив Гройсман, повідомляє Економічна правда.
Нагадаємо, нещодавно Данилюк виступив з вимогою відставки Луценка, заявивши, що дії Генпрокурора дискредитують українську владу в очах українців та міжнародних партнерів. Данилюк заявив, що Генпрокуратура затягує розслідування щодо дій колишніх власників “ПриватБанку”, а натомість активно просуває справи проти чинних службових осіб цієї тепер вже державної фінустанови, а також проти посадовців Мінфіну та Нацбанку. У відповідь Луценко заявив, що Данилюк просто намагається уникнути відповідальності через несплату податків. За словами Юрія Луценка, Державна фіскальна служба провела перевірку і підтвердила несплату Данилюком 700 тисяч гривень податків. Ця історія триває вже досить довго, ще влітку Генпрокурор звертався до уряду з вимогою звільнити міністра фінансів.  

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9322 / 4.35MB / SQL:{query_count}