Субсидії готівкою: кому і де отримати

Пенсіонерам почали виплачувати субсидію грошима з 4 березня

Із 12 березня усі категорії, крім пенсіонерів, зможуть отримати субсидію готівкою у відділеннях “Ощадбанку”. Йдеться про клієнтів, яким призначили субсидію до 31 грудня 2018 року. Якщо субсидіант не має поточного рахунку в “Ощадбанку”, Міністерство соціальної політики надішле адресне повідомлення про суму призначеної субсидії та механізм її виплати.
Як інформує “Економічна правда”, для зручності та уникнення черг на сайті банку та через контакт-центр запровадили попередню реєстрацію субсидіантів. Крім цього, у відділеннях із великим навантаженням продовжили час роботи та впровадили додаткові робочі дні.
Якщо субсидіант має поточний рахунок у банку для виплати соціальної допомоги/депозитів/заробітної плати, то субсидію автоматично зарахують саме на цей рахунок, а “Ощадбанку” надішле SMS про її надходження. Отримання субсидії в грошовій формі відбуватиметься через систему грошових переказів “Швидка копійка”.
Субсидію готівкою почали видавати спершу для пенсіонерів, які отримують її разом із пенсією на картку або її приносить листоноша.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
2.8233 / 4.06MB / SQL:{query_count}