“Художня історія Незалежності” у “Дзизі”

Павло Коробчук презентує у Львові свою найновішу книгу “Ключові клапани”

Вже за тиждень, а саме 13 квітня,  у суботу о 18.00 в арт-центрі “Дзиґа” (вул. Вірменська, 35) львів’ян запрошують на каву з письменником і музикантом Павлом Коробчуком, який розповість неймовірну історію чотирьох героїв нового роману “Ключові клапани”, долі яких тісно сплелися з історією країни. Модеруватиме розмову поет Любомир Серняк.
“Ключові клапани” – це вже друга книга великої прози Павла Коробчука. Це історія про дружбу і зраду, славу і звинувачення, хворобу і любов, музику і мужність. “Вирішив підсумувати час від точки Дня Незалежності до сьогодення. Розмислами, історіями, героями показати, як час і нові знання змінюють наше минуле. Час змінює минуле. Кожне попереднє десятиліття породжує наступне. І це схоже на передачу генів: ось з’являється нібито нове десятиліття, але з генетичним матеріалом минулого десятиліття, з подібними рисами обличчя, і тому історії повторюються під зовсім неочікуваним кутом і в неочікуваних обставинах”, – зауважує письменник.
Перед читачем розгортається історія чотирьох друзів: Дениса, Яна, Юри і Віти. Одного спекотного серпневого полудня діти виходять з музичної школи і зустрічають активістів, що святкують проголошення Незалежності України. Кожен герой роману дуже різний, як і музичні інструменти в їхніх руках – волторна, гітара, барабани і скрипка, а тому і доля у друзів складається по-різному.
Про ідею створення, сюжетні повороти та загадкову назву книги письменник розповідає наступне: “Мені хотілося поєднати уже майже тридцятиліття в одну цілісну історію, три різні епохи, покоління, способи і формування мислення, стереотипи, меми та ідеї, зміну ставлення суспільства до влади, зміну ставлення особистості до історії та моралі”.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.5452 / 4.08MB / SQL:{query_count}