Видача посвідчень водія: змінено процедуру

Неможливо буде скласти теоретичний іспит в одному територіальному сервісному центрі МВС, а практичний – в іншому

Кабмін вніс зміни до низки постанов, які визначають процедуру видачі посвідчень водія, підготовки водіїв, а також акредитації автошкіл, інформує Головний сервісний центр МВС України.
Зокрема, запроваджено відеофіксацію процесів складення іспитів зі знань правил дорожнього руху і навичок керування транспортними засобами. Відеофіксація процесу складення теоретичного іспиту наразі вже реалізована у сервісних центрах МВС нового зразка. Відтепер і складення практичного іспиту фіксуватимуться за допомогою обладнання, що встановлюватиметься в кожному екзаменаційному авто, інформує Твоє місто.
Неможливо буде скласти теоретичний іспит в одному територіальному сервісному центрі МВС, а практичний – в іншому. Крім того, скорочено до двох років термін чинності отриманого у автошколі свідоцтва про закінчення навчального закладу з підготовки водіїв транспортних засобів. Отримати або обміняти посвідчення водія неможливо без відмітки про місце реєстрації в документі, що посвідчує особу.
Викладачі та інструктори з водіння будуть зобов’язані вносити у спеціальний електронний журнал інформацію про час проведення теоретичних та практичних занять, а також транспортний засіб, на якому здійснюватиметься практичне заняття. Нововведення покликане посилити контроль за організацією навчального процесу в кожному закладі з підготовки водіїв та, зокрема, за навчанням кожного слухача.
Нововведення, що стосуються діяльності автошкіл, передбачають:
– скасування необхідності придбання в територіальних сервісних центрах МВС бланків свідоцтв про закінчення закладу з підготовки водіїв транспортних засобів;
– передачу функції акредитації закладів від Головного сервісного центру МВС до регіональних сервісних центрів МВС за місцезнаходженням закладів;
– спрощений механізм акредитації закладів, що належать до сфери управління Міносвіти та науки.
Усі випускники, які закінчили навчання з підготовки водіїв у закладах професійно-технічної освіти, будуть допущені до складання іспитів без додаткового навчання в автошколі.
На сайті Головного сервісного центру МВС можна підготуватися до теоретичної частини іспиту з ПДР завдяки безкоштовному онлайн-тренажеру. Він є ідентичним до іспиту, що складається в сервісному центрі МВС. Також на сайті можна завантажити повний перелік питань з ПДР та варіанти відповідей на них. Запровадити нововведення мають протягом півроку.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8948 / 4.08MB / SQL:{query_count}