Нові парковки будуть з електрозарядками

У змінах до Державних будівельних норм прописана вимога обладнувати електричними зарядками не менше 5% місць на автостоянках

Із 1 липня на парковках обладнуватимуть не менше 5% місць з електрозарядками. Відповідну вимогу прописали в оновлених Державних будівельних нормах, інформує Урядовий портал.
“Торік у світі купили близько 2,1 мільйона нових електрокарів. Для прикладу, у Норвегії продали 73 тисячі електромобілів, тобто кожне друге придбане авто було електричним. Думаю, що вже найближчі 5-10 років весь світ повністю перейде на електрокари, тому потрібно готуватися до цього вже зараз”, – каже заступник міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе.
З його слів, відсоток паркомісць для електрокарів планують поступово збільшувати, аби до 2030-го всі стоянки в Україні повністю були оснащені електрозарядками. Ці зміни пов’язані з великою популяризацією електрокарів, яка очікується в найближчі роки.
За даними аналітиків німецького Центру управління автомобільним бізнесом (САМ), стрімке зростання кількості електрокарів прогнозується вже у 2020 році, оскільки саме на цей рік автовиробники запланували вихід на ринок багатьох нових моделей електромобілів.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6776 / 4.06MB / SQL:{query_count}