Жириновський передумав не визнавати українські вибори і похвалив Зеленського

Лідер російської ЛДПР Володимир Жириновський відомий тим, що закликав бомбити Київ, заявив, що визнає результат виборів президента України, якщо на них переможе Володимир Зеленський. Раніше, нагадаємо, він вже встиг зареєструвати законопроект про невизнання підсумків голосування виборів глави української держави.
“Визнаю вибори, якщо залишиться Зеленський. Його ім’я мені подобається. Ленін теж був Володимир. У Кремлі Володимир. Якщо буде Зеленський, тоді визнаємо”, – сказав він у ефірі одного з російських телевізійних пропагандистських ток-шоу. 
“Головне, щоб не Порошенко”, – додав Жириновський. 
Він не єдиний, хто в Росії підтримує Зеленського. Відомі актори Михайло Пореченков та Іван Охлобистін записали спеціальне відео. У ролику вони сідають за стіл зі склянками та кажуть, що якщо Зеленський переможе, то “буде їм винен”. Після чого, хильнувши чарку, проголошують: “Крим наш! Все наше! Тільки Зеленський!”.
І Охлобистін, і Пореченков відомі своєю підтримкою російських бойовиків на Донбасі. Пореченков на камери стріляв з кулемета по захисниках Донецького аеропорту.  
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6618 / 4.07MB / SQL:{query_count}