Замість касових апаратів смартфони і планшети

Застосування цієї технології на практиці дозволяє не купувати традиційний касовий апарат та не друкувати паперові чеки

Державна фіскальна служба України внесла до Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій вісім новітніх моделей, які дозволяють продавцю проводити розрахунки за допомогою планшета чи смартфона. Про це інформує прес-служба ДФС.
Ці моделі використовуватимуть учасники експериментального проекту з впровадження інноваційних технологій для розрахункових операцій у галузі торгівлі, громадського харчування, купівлі-продажу іноземної валюти, торгівлі через автомати тощо.
До цього переліку увійшли моделі семи українських компаній-учасників експериментального проекту та система “E-Receipt (e-Чек) електронний чек”. Ця система є альтернативою традиційним РРО, адже її можна безкоштовно застосовувати для реєстрації розрахункових операцій. Взяти участь у експерименті та скористатися новими моделями можуть всі охочі. Він триватиме до кінця цього року.
За його результатами Мінфін вирішуватиме, які нові моделі не зніматимуть із реєстрації, а які рекомендуватимуть для промислової експлуатації.
“Електронний чек” має спростити взаємовідносини між підприємцями та споживачами. Систему можна встановити на комп’ютер, планшет чи смартфон. Чек можна перевірити у відкритій частині електронного кабінету ДФС.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
6.7828 / 4.07MB / SQL:{query_count}