Укрзалізниця обмежила перевезення ручної поклажі

Ручна поклажа до 36 кг – безкоштовна, а за ще 14 кг доведеться заплатити за тарифами перевезення багажу

В Україні оновили правила перевезення пасажирів та ручної поклажі в залізничному транспорті. Відповідний наказ Мінінфраструктури, який набрав чинності 9 квітня.
Як і раніше, квитки поділяють на загальний та пільговий, натомість пасажир може перевозити ручну поклажу у всіх категоріях вагонів загальною вагою не більше 50 кг. Ручна поклажа до 36 кг – безкоштовна, а за решту 14 кг доведеться заплатити за тарифами перевезення багажу, інформує Твоє місто.
Крім цього, кожному пасажиру, окрім ручної поклажі, можна безкоштовно перевозити портфель, жіночу сумку, лижі та палиці до них, сноуборд, вудилища, фотоапарат, відеокамеру та інші дрібні речі, які за розмірами можна розташувати на місцях, призначених для ручної поклажі.
За правилами, пасажири, які супроводжують людей з інвалідністю, можуть купити квиток за пільговою ціною лише в тому випадку, якщо під час поїздки вони будуть їх супроводжувати. Якщо особа, яка супроводжує дитину з інвалідністю до 6 років, оформляє пільговий квиток, то вона не може зайняти окреме місце.
Також цим наказом Мінінфраструктури унормувало перевірку документів у поїздах Інтерсіті+ (ІС+) після посадки у вагон. Водночас у потяг цієї категорії не можна зайти з велосипедом, якщо там не буде для нього місця.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7001 / 4.07MB / SQL:{query_count}