Україна готується до зими

Об’єкти теплоенерго на 60% готові до майбутнього опалювального сезону

Про це під час селекторної наради повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Едуард Кругляк, інформує УНІАН. «Підготовка технічного стану об’єктів до опалювального сезону триває згідно з графіком. Сьогодні близько 60% об’єктів підготовлені. Звичайно, насамперед триває підготовка соціальних об’єктів: навчальних закладів, охорони здоров’я», – сказав він.
За словами Едуарда Кругляка, підготовка об’єктів теплопостачання триває без зауважень. Близько 60% котелень пройшли ремонт і заміну мереж. Очікується, що до кінця серпня рівень підготовки становитиме 70%. Загалом на таку підготовку вже витрачено 6 млрд грн. Як зазначив віцепрем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, ключовим питанням у підготовці до опалювального сезону є не тільки технічні та регламентні роботи з підготовки об’єктів та житлового фонду, але і розрахунки підприємств теплокомуненерго (ТКЕ) з НАК «Нафтогаз України» за газ шляхом реструктуризації заборгованості.
«Попереджаю всіх власників підприємств ТКЕ і міських голів: якщо держава дає можливість розрахуватися за накопичені борги протягом наступних п’яти років, вкладайтеся в графік реструктуризації, 2,6 мільйона гривень знайти в бюджеті міста, в якому 300 мільйонів гривень – це власні доходи, цілком можливо. Єдине, що потрібно правильно розставляти пріоритети», – наголосив Геннадій Зубко. Нагадаємо, що згідно з планами обласних державних адміністрацій з підготовки до опалювального сезону 2019 – 2020 років, у місцевих бюджетах буде виділено на підготовку до опалювального сезону близько 13 млрд грн.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9166 / 4.07MB / SQL:{query_count}