Flixbus: нові рейси до Вроцлава і Праги

Рейси із зупинкою у Львові виконуватимуть тричі на тиждень

Автобусний лоукостер в Україні працюватиме в партнерстві з компанією Gunsel. У кожному автобусі Gunsel на згаданих напрямках буде 15 заброньованих та маркованих місць для пасажирів Flixbus.
Рейси Київ – Вроцлав та Київ – Прага із зупинкою у Львові виконуватимуть тричі на тиждень. Автобуси обладнані кондиціонерами, usb-кабелями біля сидінь і мультимедійними екранами. Також компанія планує запустити повноцінні рейси зі Львова, аби з’єднати місто з європейськими хабами, інформує Твоє місто. 
У червні цього року найбільший автобусний перевізник Європи FlixBus повноцінно вийшов на український ринок. А з кінця липня минулого року вже виконує рейси зі Львова, Києва, Рівного та Житомира до Європи. Фактично FlixBus уже був присутній на українському ринку з червня 2016-го і продавав квитки зі Львова та Ужгорода до Амстердама, Берліна, Відня, Франкфурта та інших міст. Проте пасажирів безпосередньо перевозив партнер компанії LEO Express.
Компанію FlixBus заснували в Мюнхені. З 2015 року компанія FlixBus працює на міжнародному ринку і надає послуги з перевезення у Франції, Італії, Австрії, Нідерландах, а також виконує закордонні регулярні рейси до Іспанії, Англії, країн Скандинавії, Центральної та Східної Європи.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6843 / 4.07MB / SQL:{query_count}