Як обрати автокрісло для дитини?

“Нашій донечці тільки місяць. У нас є автівка, тож уже зараз переймаємося безпечним перевезенням дитини в ній. Плануємо придбати спеціальне автомобільне крісло, але їх вибір такий широкий, що не знаємо, на чому зупинитися. Порадьте, будь ласка, як обрати автокрісло для дитини?” Антон Гринь, м. Львів

Вадим Семенів, продавець-консультант:
– Головна мета автокрісла – безпека дитини в різних ситуаціях. Тобто йдеться не лише про дорожні пригоди, а й раптові маневри чи гальмування. При виборі автокрісла звертайте увагу, щоб воно було зручне і практичне, щоб немовля почувалося в ньому комфортно під час їзди, щоб були присутні ремені безпеки, які не перетискали б тулуба та не сковували рухів. Чохли мають бути виготовлені з матеріалу і обов’язково зніматися. Відповідно до певної вікової, розмірної та вагової групи дітей існують різні групи автокрісел. Для вашої дитини підійде група 0 (від 0 до 6 місяців і масою до 10 кілограмів). Це свого роду автоколиска для новонароджених, які ще не вміють самостійно сидіти. Дитина лежатиме, її можна буде зафіксувати м’яким і широким ременем з додатковим захистом навколо голови. Саму автоколиску ви зможете закріпити на задньому сидінні автомобіля спеціальними ременями.
Крім того, для маленьких дітей підійдуть інші групи автокрісел: 0+ (від 0 до 12 місяців і вагою до 13 кілограмів) та 0+1 (від 0 до 48 місяців і вагою до 18 кілограмів). Група 0+ виготовлена у вигляді ківшика, має п’ятиточкові ремені і ручку для перенесення. Кріплення здійснюється таким чином, аби дитина була обернена обличчям у зворотний бік щодо руху автомобіля. А ось до крісел групи 0+1 належать універсальні конструкції, що дозволяють замість двох крісел окремих груп (0 і 1) купити одне. Але тут є нюанс: у такому кріслі дитина повинна напівлежати. Згодом для більш старшої дитини ви зможете придбати автокрісла груп 2 і 3. 
До речі, якщо ваше немовля часто їздитиме у автомобілі, то краще виберіть дитяче автокрісло відповідної групи. А якщо не дуже часто, то можете обійтися універсальним. А ось на чому не варто економити, то це на якості – віддавайте перевагу виробникам, які спеціалізуються на виготовленні автокрісел.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.8226 / 4.1MB / SQL:{query_count}