У чому користь плавання?

“Відомо, що будь-який вид спорту корисний для здоров’я людини, адже кожен з них певним чином впливає на різні органи і системи людини. Тим не менше, переважна більшість моїх знайомих полюбляють плавати в басейні. Невже не найкращий вид спорту для зміцнення здоров’я? Скажіть, будь ласка, у чому користь плавання?” Вероніка Карпа, м. Городок

Анастасія Земна, 
інструктор з плавання:
– Плавання – особливий вид спорту, оскільки зміцнює майже всі системи людини, розвиває м’язову тканину, допомагає розслабитися. Це один з найпростіших і найефективніших способів загартовування і профілактики застудних захворювань. 
Перевагою плавання є те, що навантаження у воді відчуваються менше, ніж на суші, а також завдяки підтримуючій дії води можна працювати тільки над певними м’язами тіла. Оскільки людина намагається втриматися руками на воді, з’являється певне навантаження на м’язи спини, плечей і грудей. 
Водні вправи сприяють нормалізації тиску, покращують кровообіг, роботу дихальної системи і розвивають легені. Дуже корисне плавання тим, хто бажає схуднути – якщо щодня проводити хоча б 30-40 хвилин в басейні, можна досягти схуднення за дуже короткий час. Плавання здатне спалювати таку ж кількість калорій, як і альпінізм або аеробіка. Рушійною силою є ноги, тому заняття плаванням роблять їх стрункими.
Крім цього, плавання здатне зняти стрес, заспокоїти і дати заряд енергії людині. Якщо займатиметеся плаванням зранку, то позитивно налаштуєте себе на увесь робочий день, якщо ввечері – то нормалізуєте і покращите сон.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6852 / 4.08MB / SQL:{query_count}