Чи безпечними для здоров’я є освіжувачі повітря?

“Мій чоловік курить на кухні, тому доводиться весь час провітрювати її та користуватися освіжувачами повітря. Проте останнім часом стала помічати, що після аерозолю очі почали сльозитися, постійно чхаю. Скажіть, будь ласка, чи безпечними для здоров’я є освіжувачі повітря?” Марина Колодій, м. Львів

Анна Дідух, 
отоларинголог:
– Освіжувачі повітря насправді малоефективні, оскільки не усувають причини поганого запаху, а тільки на якийсь час приховують його, маскують, замінюючи неприємний запах вкрай шкідливим повітрям.
Часте використання освіжувача помалу отруює організм! У вас вже почалися перші симптоми нездужання – сльозоточивість і чхання. Згодом може виникнути біль голови, сухість у горлі, кашель та різні алергічні реакції організму.
Річ у тім, що в складі освіжувачів повітря відсутні натуральні ароматизатори – лише ацетон і хімікати, висока концентрація яких може бути небезпечна для здоров’я. Крім того, балончики ці потенційно пожежонебезпечні. Не зберігайте їх поблизу нагрівальних приладів або відкритого вогню. А ще не дозволяйте чоловікові курити на кухні. Щоби усунути причину неприємного запаху, раджу налагодити вентиляцію, регулярно робити прибирання в квартирі, провітрювати її. 
Освіжувач повітря можна зробити власноруч: використовуйте ефірні олії цитрусових, лаванди, герані, меліси, ладану, м’яти, чайного дерева, які мають не лише приємний аромат, але й допомагають у профілактиці різних хвороб.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.3334 / 4.07MB / SQL:{query_count}