Як зміцнити імунітет узимку?

“Із настанням холодів ми з чоловіком і діти почали частіше хворіти – підхоплюємо віруси один від одного. Скажіть, будь ласка, як зміцнити імунітет узимку?” Софія Попівник, м. Львів

Мирослава Онищук, 
терапевт: 
– Насамперед подбайте про чистоту рук. Візьміть собі за правило щоразу мити руки з милом, коли приходите додому з роботи, а діти – зі школи чи з прогулянки. 
– Більше рухайтеся, не сидіть удома під ковдрою! Усією сім’єю регулярно робіть фізичні вправи при відкритій кватирці чи балконі або на свіжому повітрі. Добре, якщо ваші діти ходять на плавання, аеробіку, танці, футбол чи волейбол. Такі заняття збільшують витривалість і стійкість організму до вірусів.
– Забезпечте собі і дітям повноцінний сон. Під час сну організм активно оновлює захисні механізми, і якщо ви спите по п’ять-шість годин на добу замість потрібних семи-восьми, то він просто не встигає відновитися, і імунітет слабшає.
– Правильно харчуйтеся. У період холодів від застуди та грипу найкраще захистять лимони, апельсини, малина, чай із липи, мед, часник і цибуля. Вони не лише покращать травлення, а й матимуть добрий вплив на загальний стан організму. Споживайте кисломолочні продукти, багаті на живі активні культури, і квашену капусту. Помічним буде чайний гриб.
– Не засиджуйтеся у соцмережах та за комп’ютерними іграми. Це погіршить поставу, зашкодить гостроті зору, але аж ніяк не додасть здоров’я і не захистить від вірусів!

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8742 / 4.07MB / SQL:{query_count}