Чому чоловіки переважно хочуть сина?

“Через кілька місяців у нас із чоловіком народиться дитина. Особисто для мене не є принциповим, якої статі вона буде. А ось мій чоловік дуже хоче, аби народився саме син і, до речі, досить категоричний у своїй думці. Скажіть, будь ласка, чому чоловіки хочуть, аби народився син?” Поліна Мурашкіна, м. Львів

Марина Дрогобич, психолог:
– Якщо у вашій сім’ї це перша дитина, то її поява на світ, можливо, є надзвичайно очікуваною подією. Тому не дивно, що вона розпочинається з мрій про те, хто у вас народиться.
Направду, чоловіки частенько хочуть, аби в них народився син, і ваш чоловік не виняток. Можливо він вважає, що йому легше буде виховувати дитину, навчити її чоловічих навичок. Він хоче мати спільне дозвілля – грати в машинки, футбол, ходити на риболовлю. Цілком можливо, що ваш чоловік уже мріє про те, що стане для нього авторитетом, бути найкращим вихователем, а в дорослому житті – порадником у чоловічих справах. Крім того, свого сина ваш чоловік вважатиме спадкоємцем, і це дуже важливий факт для будь-якого мужчини. Бо дівчата вийдуть заміж і візьмуть інше прізвище, а ось сини продовжать рід.
Головне, аби у вашій сім’ї не дійшло до конфліктів. У будь-якому разі постарайтеся пояснити чоловікові, що ваша сім’я для вас найголовніше, і не має значення, якої статі буде ваша дитина.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6949 / 4.07MB / SQL:{query_count}