Медицина Львова без Зуба

Володимир Зуб працюватиме у медуніверситеті та тепер вже позаштатний радник міського голови Львова

Позаду 14 років роботи у команді Садового. І ось напередодні місцевих виборів-2020 багаторічний очільник управління охорони здоров’я Львівської міської ради Володимир Зуб перейшов на іншу роботу – він викладатиме на факультеті післядипломної освіти Львівського медичного університету. У вищі він «навчатиме якісного управлінського менеджменту, враховуючи багаторічний досвід роботи в мерії Львова й депутатство в Чернігівській міській раді». Водночас, посадовець надалі залишиться працювати в команді позаштатним радником міського голови Львова. Про це повідомили у пресслужбі міськради.
Зокрема, Володимир Зуб забезпечуватиме підвищення кваліфікації керівників закладів охорони здоров’я. «Він справді зміг зробити максимум від нього залежне і навіть більше. Львівська медицина проходить цю трансформацію й досі. І це моя особиста гордість і велика робота Володимира Івановича», – каже міський голова Львова Андрій Садовий.
Володимир Зуб з 22 червня 2006 року і до сьогодні очолював управління охорони здоров’я Львівської міської ради, був заступником директора департаменту гуманітарної політики. За період його роботи в медицині Львова було запроваджено чимало якісних змін, а медичні заклади Львова, зокрема лікарні, вийшли на рівень світових клінік за можливостями надання різнопланової медичної допомоги.
Зокрема, за цей час розвинено сімейну медицину – відкрито більше 15 амбулаторій сімейної медицини в мікрорайонах міста, створено близько 20 нових відділень в медичних закладах (серед них – нейрохірургічне та офтальмологічне відділення в дитячій лікарні, відділення фізичної реабілітації в лікарні швидкої допомоги і згодом – мережа таких відділень в лікарнях і поліклініках міста, паліативні відділення для невиліковно хворих, центри раннього втручання та інші). Окрім того, у 8-мій лікарні та лікарні швидкої допомоги створено сучасні відділення невідкладної допомоги за світовим зразком, і таке ж відділення облаштовують в дитячій лікарні. Також в лікарні швидкої допомоги було розпочато роботи з облаштування центру трансплантології, який сьогодні успішно функціонує.
Також за період роботи Володимира Зуба, Львів налагодив і розвинув міжнародну медичну співпрацю з провідними фахівцями зі США, Канади, Великої Британії, Німеччини, Польщі та інших країн, і тепер ці фахівці щороку приїздять до Львова й обмінюються досвідом зі своїми українськими колегами. Окрім того, були започатковані акції з профілактики артеріальної гіпертензії, туберкульозу, онкопатологій, цукрового діабету, глаукоми, опіків у дітей, які стали щорічними в місті, а також запроваджено чимало нових сервісів та проектів, серед яких – електронна реєстратура й електронна медична картка.
Володимир Зуб є автором понад 40 наукових праць, Патенту України, восьми раціоналізаторських пропозицій, медичних рекомендацій з фаху «Хірургія». Має вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Організація та управління охороною здоров’я».
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7318 / 4.07MB / SQL:{query_count}