Місяць на лікування у лікарні

Ситуація із коронавірусом на Львівщині залишається напруженою. Хворих почне приймати й обласна лікарня – перепрофілювали терапевтичне відділення

На Львівщині рівень захворюваності тримається на досить високому рівні. Зараз в області проводять значно більше тестів, однак стверджувати, що рівень захворюваності падає – передчасно.
«Станом на сьогодні у нас є 1354 хворих на стаціонарному лікуванні. Відсоток завантаженості ліжок - 52,4%, пацієнти, на жаль, звертають по допомогу у важкому стані. Терміни лікування збільшились майже удвічі. Якщо місяць тому за два тижні ми виписували пацієнтів, то тепер все частіше люди перебувають у лікарнях протягом 4 тижнів. Щоденно ми констатуємо, що кількість інфікованих людей залишається на високому рівні. Від 120 – до 150 щодоби. Львівщина залишається помаранчевою зоною, окрім Самбора», - зазначив директор департаменту охорони здоров’я Орест Чемерис.
Напружена ситуація зумовлена високими показниками захворюваності.
«ПЛР-дослідження проводимо ми та кілька приватних установ. Самі результати ПЛР-досліджень можна диференціювати. У приватників вони в переважній більшості позитивні через те, що до них звертаються люди, які уже відчувають певні симптоми і потребують підтвердження. Також приватними лабораторіями користуються люди, які планують виїзд за кордон. У нас дещо інша ситуації. Скажімо, із вчорашніх семи сотень досліджень позитивними виявились лише 150. Це свідчить про те, що більша частина відібраних для дослідження зразків до нас надходить абсолютно без потреби. На це йде багато часу, зусиль та ресурсів. Окрім того, ми маємо брак кадрів: якщо є фахівці із освітою, які мають бажання у нас працювати, ми з радістю їх чекаємо. Якщо протягом тижня у нас назбирується незроблені дослідження ми їх підганяємо на вихідних», - наголосив керівник Лабораторного центру Роман Павлів.
За його словами лабцентр отримав багато якісного обладнання, а також кошти від міністерства на закупівлю нової техніки.
У яких лікарнях хворі? 185 осіб - у Львівській обласній інфекційній лікарні, 175 - в Центрі легеневого здоров'я, 81 - у 8 МКЛ, 62 - у 1 МКЛ, 156 - у Львівському обласному госпіталь ветеранів воєн та репресованих, 118 - у Стрийській міській лікарні, 65 - у Кам'янка-Бузькій лікарні, 105 - в Стебницькій міській лікарні, 33 - у Сокальська ЦРЛ, 61 - у Рудківській лікарні, 38 - у Новояворівській МЛ імені Юрія Липи, 137 - у ЛШМД, 6 - у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні "ОХМАТДИТ", 55 - у Жовківській ЦРЛ, 0 - 1 ПБ, 45 - Жидачівська ЦРЛ, 32 - Буська ЦРЛ. 103 людини перебуває на лікуванні у відділенні реанімації. 25 на ШВЛ.
Тим часом хворих із симптоматикою коронавірусної інфекції з 26 серпня почне приймати терапевтичне відділення обласної клінічної лікарні, про що повідомив заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.
«Лікарня внесена у перелік «ковідних». У терапевтичне відділення вже провели кисень, завершується поточний ремонт палат і з 26-го серпня туди почнуть госпіталізовувати перших хворих. Зараз головний лікар закінчує контрактування з НСЗУ», – розповів Іван Собко.
Як уточнив головний лікар лікарні Михайло Гичка, вони зможуть прийняти тут 30 пацієнтів.
Також із 26-го серпня хворих із коронавірусною інфекцією госпіталізовуватимуть також у Самбірську центральну районну лікарню. Пацієнтів із Covid-19 почали приймати Жидачівська та Буська районні лікарні. До них уже госпіталізували 50 і 32 пацієнтів.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6973 / 4.08MB / SQL:{query_count}